אודות החברה

לעולם מתוק יותר

חברתנו נוסדה ב 1950 ע"י שלמה פרפל ז"ל שהקים מחסן קטן בדרום תל אביב והחל לשווק גביעי וופל מתוצרת גילרו לגלידריות ברחבי המדינה. כיום , ממשיכים בנו ונכדיו של שלמה לנהל את החברה וגאים להמשיך מאז ועד היום לשווק את גביעי הוופל המשובחים של "גילרו".

כחלק מהגדלת פעילות החברה ובהתאמה לצרכי התעשייה פיתחנו קשרים נוספים עם מיטב החברות בארץ ובעולם כדי לתת מענה כולל לסל המוצרים הדרוש לגלידריות בתי קפה ומסעדות.

כחלק מסל המוצרים שלנו אנו מייבאים את חומרי הגלם של חברת PREGEL, היצרן הגדול באיטליה לעולם הגלידה והקינוחים. מגוון אדיר של כ 150 מוצרים , בסיסים להכנת גלידה איטלקית , מחיות טעם מרוכזות , מחיות פרי ומגוון רחב של רטבים.

חומרי גלם וחומרים מייצבים לגלידה מחברת DANISCO היצרן הגדול בעולם בתחום זה. מגוון רחב של סיבים תזונתיים המשמשים את כלל תעשיית המזון תוצרת חברת COSUCRA מבלגיה.

icecream2
ice4

את מגוון הכלים הדרוש להפעלת גלידריה אנו מייבאים ממיטב היצרנים באיטליה , כולל כוסות נייר וקונוס מנייר לעיטוף גביעי הוופל הכוללים את המיתוג הפרטי של כל לקוח , תוצרת חברת MEDAC  אשר ממוקמת בדרום איטליה.

להשלמת פעילות החברה וסל המוצרים אנו משווקים את מיטב התוצרת של היצרנים המקומיים בישראל.

בין היתר תוכלו למצוא בחברתנו את כל הדרוש להכנה ,מכירה והגשה של קרפ צרפתי ,וופל בלגי ופנקייק, מבחר גדול של פירות קפואים ופורמולות להכנת שייקים ומשקאות חמים וקרים , מגוון רחב של תוספות ליוגורטיה , שוקולדים ,אגוזים ,סוכריות ורטבים.

את סל המוצרים משלימים מגוון כלים חד פעמיים מחומרים מתכלים ומפלסטיק , מוצרי נייר וכל מבחר חומרי הניקיון הדרוש לתפעול שוטף.

בחברתנו תמצא את סל המוצרים הגדול והאיכותי בתחום , המלווה בייעוץ הכוונה וליווי של צוות עובדים מקצועי ובעל ניסיון רב.

אמינות שירות ואיכות הן מילות המפתח שלנו ומהוות את כרטיס הביקור של חברתנו למעלה מ 70 שנה.

נשמח לצעוד אתכם להצלחה ולעולם מתוק יותר.

נגישות